Popularne kategorie
close
Bestsellery
Polskie kompresory śrubowe i tłokowe

Pozostałe Narzędzia PN

Aktywne filtry

Pozostałe Narzędzia PN

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnorodnych, użytecznych, a wręcz niezbędnych narzędzi pneumatycznych. Dzięki szerokim możliwościom zastosowania, usprawniają one prace zakładów mechaniki pojazdowej, hal produkcyjnych i różnego rodzaju warsztatów. Są cenione przez profesjonalistów oraz amatorów majsterkowania. Szczególnie polecamy produkty amerykańskiej marki EMAX charakteryzujące się niskim zapotrzebowaniem na powietrze, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów wydajnościowych. Wysokiej jakości komponenty wykorzystane do produkcji oraz ergonomiczny kształt sprawiają, że są to cenione, wygodne, łatwe w użytkowaniu i serwisowaniu urządzenia.

Pistolety lakiernicze, do malowania, pianowania, tynkowania i inne

Bardzo popularnymi narzędziami pneumatycznymi są pistolety lakiernicze. Pozwalają one na precyzyjne i równomierne nałożenie warstwy farby bądź lakieru. Są szczególnie cenione przez lakierników samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również pistolety do tynku, którymi można w łatwy i szybki sposób nanieść tynk na ścianę. Takich pistoletów można używać również do bielenia ścian wapnem, nanoszenia gładzi gipsowych, a nawet tynku strukturalnego (tzw. baranka). Pistolety do pianowania czyszczą na mokro różne zabrudzenia tapicerek, kratek klimatyzacji, elementów z tworzywa sztucznego, dywaników, nawiewów powietrza i innych zabrudzeń ciężkich do usunięcia. Idealny do przydomowego garażu, pralni i warsztatów. Do prac montażowych, remontowych czy naprawczych idealnie sprawdzi się pistolet uszczelniający do silikonu.

Pneumatyczne narzędzia do konserwacji maszyn

Do kompresora możemy także podpiąć narzędzia pneumatyczne używane do konserwacji maszyn i różnych podzespołów. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju towotnice lub smarownice pneumatyczne, dzięki którym w błyskawiczny i precyzyjny sposób uzupełnimy środki smarujące we wszelkiego rodzaju łożyskach, łańcuchach oraz sworzniach. Pistolety do pompowania i przedmuchu Pompowanie opon to jedno z kluczowych zastosowań kompresora. W ofercie kompresory.org znajdują się pistolety do pompowania z manometrami wskazującymi ciśnienie w oponach, a także z nowoczesnymi wyświetlaczami LCD. Oferujemy zarówno pistolety do pompowania standardowych opon, jak i takie z końcówkami przeznaczonymi do pompowania kół samochodów ciężarowych. W naszej ofercie posiadamy także pistolety do przedmuchu o różnych dyszach ( 7.5mm, 10mm, 25mm), w tym również pistolety wysokociśnieniowe.

Piła szablasta AT-6011 EMAX

W ofercie kompresory.org znajdą Państwo także pneumatyczną piłę szablastą, zwaną lisim ogonem. Piła AT-6011 amerykańskiej marki Emax służy głównie do cięcia blachy i drewna, ale znajdzie także zastosowanie przy cięciu materiałów takich jak guma czy tworzywo sztuczne.

Nitownice pneumatyczne

Nitownice pneumatyczne przeznaczone są do łączenia elementów za pomocą stalowych nitów o różnych rozmiarach od 3,2 mm do 6,4 mm. Doskonale nadają się do pracy w zakładach produkcyjnych. Dobre nitownice wyposażone są w pojemnik, w którym zbierają się odpadki powstające podczas procesu nitowania.

Na naszym blogu

Zgoda na pliki cookie