• Nowy
Kompresor tłokowy olejowy wyciszony  500l 11 bar 7,5 kW 1230 l/min NuAir
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Kompresor tłokowy olejowy wyciszony 500l 11 bar 7,5 kW 1230 l/min NuAir

Możemy wysłać już dzisiaj!
Ilość :
19 899,00 zł

16 178,05 zł netto

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

EasyProtect Logo

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

Dowiedz się więcej

Sprawdź ratę Sprawdź ratę Credit Agricole

Bezpłatna konsultacja: + 48 530 585 780

⭐⭐⭐⭐⭐

Sprężarka olejowa pozioma cicha 64dB marki NuAir, zasilanie 400V, 1250 obr/min, 10kM/ 2200W, produkcji włoskiej

☑️ Model: N1TT905NUA

⚙️ Dane techniczne:

⭐Wydajność 1230 l/min

⭐Ciśnienie maksymalne 11 bar

⭐Rodzaj kompresor tłokowy

⭐Ilość cylindrów 2

⭐Pojemność zbiornika 500 l

⭐Hałas 64dB

⭐Moc silnika 10 kM / 2200 W / 7,5 kW / 10HP

⭐Zasilanie 400 V / 50 Hz

⭐Prędkość obrotowa 1250 obr/min

⭐Wymiary 2005 x 970 x 1660

⭐Waga 369 kg

79af7a496870c38cdf4f2c84d3445b79.jpg

➡️ Wyposażenie:

✅Kompresor olejowy N1TT905NUA

✅Filtr powietrza

✅Oryginalne opakowanie

✅Instrukcja obsługi

⭐Marka NuAir

☑️ Grupa FNA (Fini-NuAir) to profesjonaliści i pasjonaci kompresorów z ponad 60 letnim doświadczeniem. Włoska jakość i zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło na stworzenie linii kompresorów wyróżniających się niezawodnością i ponadprzeciętną konstrukcją. NuAir to jeden z większych producentów kompresorów na świecie, zajmujacy się ich produkcją w Europie i Azji. Niewątpliwą zaletą firmy jest posiadanie własnych fabryk we Włoszech, gdzie powstają rozwiązania na miarę małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Wszystkie produkty spełniają normę ISO 9001 i posiadają niezbędne certyfikaty CE, 2006/42/EC, 2000/14/EC, 2014/30/UE, EN 1012-1, EN 60204-1, EN 55014-1, EN 55014-2, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3. Wśród produktów znajdą się takie, które spełnią wymagania profesjonalistów czy przemysłowców, a także takie, które posłużą niejednemu majsterkowiczowi do drobnych prac w domu.

☑️ Cały proces produkcyjny marki Nuair począwszy od projektowania, poprzez obróbkę mechaniczną, montaż, procesy kontrolne oraz testy, jest kontrolowany i zarządzany przez specjalistów Grupy FNA. Projektowanie i produkcja poparte są nowoczesną technologią, sprawnym zarządzaniem oraz wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie modele kompresorów NUAIR posiadają pełną dokumentację niezbędną do rejestracji urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego.

➡️ Dwustopniowa pompa

✔️ Posiada dwutłokową pompę rzędową, jest to pompa dwustopniowa produkcji włoskiej, osiągająca ciśnienie maksymalne 11bar, co jest jednym z wielu wyróżników tego urządzenia na tle podobnych sprężarek.

✔️ Po przeprowadzonych w warunkach warsztatowych testach, wydajność efektywna tego modelu wynosi 779 l/min, czas nabijania butli 500l 7min 4s. 

✔️ Sprężarka pracuje w zakresie 9-11, co oznacza, że załącza się przy spadku ciśnienia do 9 barów, w wyłącza po osiągnięciu ciśnienia maksymalnego 11bar. Taki zakres pracy pozwala na wieloaspektowe wykorzystanie kompresora.

✔️ Urządzenie bez problemu sprawdzi się we wszelkiego rodzaju pracach ze sprężonym powietrzem jak: pompowanie, przedmuchiwanie, czyszczenie; w pracach z wykorzystaniem narzędzi pneumatycznych takich jak: szlifierki tarczowe, oscylacyjne, liniałowe, klucze zapadkowe, klucze udarowe. Ponadto sprawnie napompujemy koła samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych, a także uruchomimy i efektywnie popracujemy calowym kluczem pneumatycznym. Pompa nie jest maksymalnie obciążona, co warunkuje jej długą i bezawaryjną pracę.

✔️ Pompa zastosowana w modelu N7TC801NUA wymagają smarowania olejem przeznaczonych do sprężarek tłokowych typu włoskiego HD30. Do sprawdzenia jego jakości i poziomu służy oczko podglądowe.

✔️ Szczegółowe zalecenia dotyczące wymiany znajdują się w instrukcji obsługi.

➡️ Cicha i niezawodna praca

✅ Dźwiękoszczelna obudowa, w której umieszczona jest pompa wraz z wbudowanymi elementami wyciszającymi, pozwoliły zredukować hałas wytwarzany przez urządzenie do poziomu 64 dB(A).

✅ Dzięki tym innowacjom może być wykorzystywany w miejscach gdzie cicha praca sprężarki jest istotna a nawet niezbędna.

✅ Wewnątrz zainstalowany jest wentylator, który chłodzi pompę podczas pracy, co pozwala na zaoszczędzenie energi.

✅ Kompresory NuAir określane są najcichszymi na rynku.

✅ Produkcji włoskiej, zbudowany w oparciu o oryginalne włoskie podzespoły.

✅ Znajdują zastosowanie w wymagających zakładach produkcyjnych i warsztatach, cieszą się także popularnością wśród osób prywatnych, które mają wysokie oczekiwania względem kupowanego sprzętu.

➡️ Konstrukcja

✔️ Dzięki najwyższej jakości komponentów zachowuje niezwykle długą żywotność przy niezmiennie wysokiej wydajności.

✔️ Kompresor wyposażony w pompę 2 stopniową, typu NB10 oraz przełącznik rozruchowy delta, który chroni urządzenie przed przegrzaniem. Kompresor posiada wbudowany termostat.

✔️ Kompresor posiada stabilne nóżki oraz specjalny uchwyt pod spodem, dzięki któremu możemy łatwo go podnieść i przeteransportować za pomocą podnośnika.

➡️ Panel kontrolny

✅ Sprężarka wyposażona jest w panel kontrolny, dzięki któremu możemy z łatwością kontrolować pracę maszyny.

✅ Znajduje się na nim przycisk zasilający, manometr, a także diody informujące o pracy lub awarii kompresora.

✅ Wielką zaletą sprężarki jest licznik motogodzin, który informuje nas ile godzin już przepracowaliśmy i kiedy powinniśmy wykonać niezbędne prace kontrolne.

➡️ Zawór bezpieczeństwa

✔️ Nad bezpieczeństwo pracy czuwają dwa certyfikowane zawory bezpieczeństwa: jeden zlokalizowany za zbiorniku, którego rolą jest niedopuszczenie do nadmiernego wzrostu ciśnienia wewnątrz zbiornika. Otwiera się gdy ciśnienie zwiększy do poziomu powyżej 11bar.

✔️Drugi znajduje się na pompie, a jego rolą jest niedopuszczenie do nadmiernego wzrostu ciśnienia wewnątrz pompy. Otworzy się w momencie, gdy ciśnienie w pompie przekroczy 6 bar.

➡️ Zbiornik

✅ Zbiornik kompresora jest wykonany we Włoszech z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

✅ Posiada wszelką wymaganą dokumentację i certyfikaty.

✅ Wyposażony jest zaworek spustowy, przez który należy spuszczać kondensat gromadzący się wewnątrz butli podczas pracy.

79af7a496870c38cdf4f2c84d3445b79.jpg

➡️ Farba ochronna

✔️ Kompresory pokryty jest wysokiej jakości farbą strukturalna zapewniajacą lepszą ochronę urządzeniu przeciw uszkodzeniom zarysowaniom i otarciom w trakcie jego użytkowania, przechowywania czy przemieszczania.

➡️ Zalety

✅ Wentylacja wymuszona jest za pomocą wentylatora sterowanego przez termostat.

✅ W fazie rozruchu kompresor korzysta w pełni automatycznego systemu gwiazda - trójkat.

✅ Frontowa ściana obudowy jest w pełni zdejmowalna i zapewnia pełen dostęp do szystkich mechanizmów i cześci kompresora. 

➡️ Serwis wstępny oraz dostępność części

☑️ Producent zobowiązuje się przetestować i przeprowadzić wstępny „zerowy” serwis urządzenia wyjeżdżającego do klienta, tak więc każde urządzenie jest wnikliwie sprawdzane przed wysyłką. Jest to dodatkowa kontrola jakości, poza fabryczną, którą obligatoryjnie przechodzą wszystkie urządzenia zaraz po zejściu z linii produkcyjnej.

☑️ Serwis kompresorów Nuair znajduje się w Polsce, natomiast w magazynach w Warszawie zadysponowana jest duża ilość elementów serwisowych, części zamiennych i eksploatacyjnych. Dzięki takiej polityce posiadacz kompresora Nuair ma zarówno sprawną obsługę serwisową gwarancyjną jak i pogwarancyjną.

➡️ Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.

Na naszym blogu

Zgoda na pliki cookie