Popularne kategorie
close
Promocje kompresory
Lekkie zakupy 0%

220v

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

220v

Kompresory 220 V są świetnym wyborem dla osób poszukujących narzędzia głównie do prac przydomowych. Sprężarki te posiadają pojemności zbiornika dochodzącą do 50L oraz wydajność  osiągającą 400 l/min. Takie parametry pozwalają wykonać wszystkie niezbędne prace przydomowe z użyciem kompresora dla osób niepotrzebujących sprzętu do prac profesjonalnych. 

Jaką sprężarkę 220 V wybrać?

Przy wyborze urządzenia 220 V powinno się przede wszystkim zwrócić uwagę na mobilność. Kompresory tego typu można z powodzeniem podłączyć do każdego gniazdka, nawet do gniazda zapalniczki w aucie, aby napompować koło. Waga sprężarek 220 V, zależnie od modelu to od 30 do 60 kg przy wymiarach 80 × 50 × 80 cm. Dzięki temu możemy bez większych przeszkód przenieść kompresor z miejsca na miejsca tak, aby dopasować jego położenie pod własne wymagania. Przy wyborze kompresorów 220 V warto również zwrócić uwagę na pojemność zbiornika. Parametr ten jest ważny dla długości czasu wydajnego działania kompresora w pracy. Do takich prac jak pompowanie opon czy malowanie drewnianej furtki odpowiedni będzie kompresor o pojemności 50 litrów. Taka pojemność zbiornika pozwoli na długą pracę. Umożliwi więc wykonanie pracy bez przerw, co niewątpliwie przyspieszy wykonanie danego zadania. Warto zaznaczyć, że sprężarka 220 V jest łatwa w podłączeniu i używaniu. Dzięki załączonej instrukcji jej użytkowanie jest proste, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia ze sprężarkami.

Kompresory w naszej ofercie

Chcąc sprostać Państwa wymaganiom nasi specjaliści na podstawie własnych doświadczeń oraz opinii klientów wyselekcjonowali sprzęt najlepszej jakości. W naszej ofercie znajdują się kompresory 220 V przeznaczone do różnego typu pracy o różnych parametrach.

Jeśli nie są Państwo pewni co do wyboru sprężarki dla siebie, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy odpowiednie urządzenie, które będzie spełniało swoje zadania.

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie