Popularne kategorie
close
Promocje kompresory
Lekkie zakupy 0%

400v

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

400v

Kompresory 400 V są urządzeniami o pojemności od 100L do 500L oraz wydajności od 360 do 1032 litrów na minutę. Urządzenia te podłączyć można do źródeł elektrycznych o napięciu około 400 V, pozwalając wykorzystać pełnie mocy urządzenia dochodzącą nawet do 5.5 KM. Dzięki tej specyfikacji są to urządzenia spełniające swoje zadania najlepiej w warsztatach, wulkanizacji, lakiernictwie czy malowaniu dużych obiektów. Duża pojemność pozwala na długą pracę bez postojów. Jest to szczególnie ważne przy pracy seryjnej bądź takiej, w której czas gra kluczową rolę. Konie mechaniczne oraz wydajność efektywna mają znaczenie dla siły wyrzucanego powietrza. Podłączone pod urządzenie narzędzia z doprowadzaną dużą ilością sprężonego powietrza będą działać szybciej, co za tym idzie efektywniej.

Sprężarka 400 V – jaką wybrać?

Przy wyborze kompresora 400 V ważnym parametrem, który przede wszystkim warto wziąć pod uwagę, jest pojemność oraz moc urządzenia. W pracach, w których ważna jest długa ciągłość pracy oraz duża siła wyrzucanego powietrza zalecane są sprężarki o pojemności 500 litrów, oraz mocy 4 KM. Parametry te pozwolą zarówno napompować opony jak i zasilić narzędzia w hali produkcyjnej. Jest to więc narzędzie wielofunkcyjne, którego użyć możemy według własnych potrzeb. Dodatkowo wszystkie kompresory 400 V są łatwe w podłączeniu i montażu dzięki przejrzystej instrukcji dołączonej do urządzenia. Istnieje także możliwość stworzenia instalacji pneumatycznej dla stanowiska pracy. 

Kompresory 400 V w naszej ofercie

W trosce o Państwa nasi specjaliści na podstawie własnego doświadczenia oraz opinii klientów stworzyli ofertę jedynie z urządzeniami najlepszej klasy. Dzięki temu mamy pewność, że każda kupiona maszyna spełni swoje zadanie perfekcyjnie.

Jeśli nie są Państwo pewni, który kompresor wybrać, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie