Popularne kategorie
close
special Offer Banner

Airbox

Do lakierowania

Aktywne filtry

  • Promocja
  • Nowy

Promocja

00
dni
:
00
godz
:
00
min
:
00
sek
  • Ciśnienie max [bar]: 12
  • Napięcie zasilania [V]: 400
  • Pojemność zbiornika [litry]: 200
  • Wydajność teoretyczna [l/min]: 1150
  • Wydajność efektywna [l/min]: 607
  • Układ zbiornika [pionowy / poziomy]: poziomy
4 399,00 zł5 399,00 zł

Do lakierowania

Kompresory do lakierowania cechują się pojemnością od 200L do 500L. Są zatem bardzo wydajne, umożliwiając nakładanie kilku warstw lakieru bez przerwy w pracy. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu i uniknąć ewentualnych postojów. Sprężarki te ważą zazwyczaj ponad 150 kg, a ich wymiary, zależnie od modelu mają około 190 × 60 × 119 cm. Kompresory, dzięki zamontowanym wymienialnym kółkom jezdnym są w pełni mobilne. Mogą być więc bez przeszkód transportowane z miejsca na miejsce. 

Kompresor do lakierowania – 500 L

Chcąc wybrać odpowiednią sprężarkę, warto wziąć pod uwagę rodzaj wykonywanej przez nas pracy. Tam, gdzie liczy się wydajność i nieprzerwana praca kompresora przez dłuższy czas, polecamy urządzenia posiadające pojemność zbiornika nie mniejszą niż 500 litrów. Ich pojemność pozwala na nakładanie wielu warstw lakieru bez spadku ciśnienia powietrza wyrzucanego przez urządzenie. Pozwala to na uniknięcie niechcianych przerw czy opóźnień podczas pracy. Warto zaznaczyć, że kompresory do lakierowania mogą działać bez przerwy nawet do 4 godzin. Ze względu na swoje parametry, urządzenia te cieszą się największą popularnością wśród lakierników samochodowych.

Kompresor do lakierowania – 200-300 L

Dla osób niewymagających tak dużej pojemności niepotrzebujących mocy tak dużej jak w sprężarkach 500 litrowych polecamy kompresory 200L - 300L. Zbiornik ten stanowczo wystarczy do wykonywania zadań, w których ciągłość pracy kompresora do lakierowania nie zawsze jest długa. Z tego względu na sprężarki o tej pojemności często decydują się na przykład lakiernicy mebli.

Wybór sprężarek w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdą Państwo specjalnie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów kompresory olejowe i kompresory śrubowe do lakierowania. Dzięki temu mogą państwo dokonać zakupu w pełni dostosowanego do własnych potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia naszych urządzeń, a w razie problemów z wyborem odpowiedniej sprężarki zapraszamy do kontaktu.

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie