Popularne kategorie
close
special Offer Banner

Airbox

Do malowania

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Do malowania

Sprężarki do malowania cechują się wydajnością efektywną osiągającą nawet 2550 l/min. Parametr ten odpowiada za wydajność wyrzucania sprężonego powietrza przez maszynę w czasie. Kompresory o pojemności zbiornika 500 Lmogą bez problemu działać dłuższy czas, bez konieczności robienia czasochłonnych postojów związanych ze spadkiem ciśnienia w maszynie. Możemy więc wykonać naszą pracę szybko i sprawnie. Sprężarki do malowania są również łatwe w podłączeniu i obsłudze. Cała wiedza niezbędna do uruchomienia maszyny jest zawarta w przejrzystej instrukcji dołączonej do urządzenia. Warto także wspomnieć, że sprężarki posiadają opcję automatycznego rozruchu. Oznacza to, że raz włączona i ustawiona maszyna będzie włączała się później z tymi samymi ustawieniami automatycznie. Czas, jaki zajmuje nam włączenie urządzenia i rozpoczęcie nim pracy jest więc ograniczony do minimum.

Wybór sprężarki 200-300 L

Szukając sprężarki do malowania, której możemy efektywnie użyć zarówno przy modelarstwie, jak i malowaniu mniejszych elementów, na przykład elewacji, warto przyjrzeć się: kompresorom o pojemności zbiornika 200 L270 L lub sprężarkom 300 L. Pojemność ta pozwoli pomalować wiele miejsc, zachowując przy tym niską wagę urządzenia dochodzącą do 180 kg. Dzięki temu zyskujemy urządzenie efektywne oraz mobilne.  

Wybór sprężarki 500 L

Szukając urządzenia, które będzie najbardziej efektywne do prac wymagających pokrycia farbą dużych powierzchni, jak wielkogabarytowe meble czy ściany nasi specjaliści polecają sprężarki 500 litrowe. Tak duża pojemność sprawia, że urządzenie przy malowaniu dużej przestrzeni może działać bez przerw na nabicie kompresora powietrzem. Nie musimy więc obawiać się niechcianych postojów w pracy. 

Urządzenia do malowania w naszej ofercie

Spośród naszych wszystkich sprężarek wytypowaliśmy dla Państwa jedynie najlepsze urządzenia dopasowane parametrami do profesjonalnego użytkowania oraz domowego malowania.

Jeśli potrzebują Państwo porady w związku z wyborem sprężarki, zapraszamy do kontaktu. 

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie