Popularne kategorie
close
special Offer Banner

Airbox

Z osuszaczem

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Z osuszaczem

Wybór najlepszego kompresora to bardzo trudny orzech do zgryzienia dla każdego. Trzeba się przede wszystkim kierować jego przeznaczeniem. Kompresory wolnostojące ze zbiornikiem z osuszaczem stosuje się przede wszystkim tam gdzie wymagana jest podaż wyjątkowo czystego powietrza, wolnego do drobinek wody i oleju. Rożne maszyny, zakłady wymagają różnych klas czystości sprężonego powietrza. Najbardziej rygorystyczne wymagania ma branża spożywcza, farmaceutyczna, dentystyczna, ale też stolarska czy lakiernicza.

Jak działają kompresory wolnostojące z osuszaczem?

W naszej ofercie znajdą Państwo kompresory śrubowe, które są wyposażone w tak zwaną stację przygotowania powietrza – osuszacz ziębniczy. Kompresory te posiadają te same zalety co kompresory wolnostojące i osadzone na zbiorniku, z tym, że wyróżniającym je elementem jest osuszacz powietrza. Osuszacz składa się z filtrów, których zadaniem jest wyłapanie cząstek wody i oleju, aby nie dostały się one do instalacji pneumatycznej. Dzięki temu powietrze, którym pracujemy jest czyste, odolejone i suche.

Kompresor wolnostojący na zbiorniku z osuszaczem to kompletne rozwiązanie

Wybierając spośród naszych propozycji kompresorów decydujecie się Państwo na zintegrowany system pneumatyczny, który jest gotowy do działania zaraz po podłączeniu. W jego skład wchodzi sam kompresor, zbiornik ciśnieniowy o wybranej pojemności oraz osuszacz, który filtruje, uzdatnia powietrze i przygotowuje je do zasilenia odbiorników.

Profesjonalny sklep z kompresorami

Oferowane przez naszą firmę kompresory charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, a  przede wszystkim niezawodnością. Jeżeli szukają Państwo właśnie takiego typu kompresora, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest przygotowana właśnie dla Państwa. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy przy wyborze najlepszego kompresora do Państwa firmy.

Zapraszamy do kontaktu!

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie