Popularne kategorie
close
Bestsellery
Polskie kompresory śrubowe i tłokowe

Węże spiralne

Aktywne filtry

Węże spiralne

Spiralny wąż pneumatyczny poliuretanowy pozwala w sposób łatwy i szybki podłączyć różne urządzenia pneumatyczne. Przy wyborze spiralnego węża pneumatycznego należy sugerować się nie tylko jego długością, ale także średnicą i wytrzymałością na ciśnienie.

Zalety spiralnego węża pneumatycznego

Podstawową zaletą spiralnego węża pneumatycznego jest wygoda użytkowania z uwagi na jego mobilność i ergonomiczność. Uniwersalność przewodów spiralnych sprawia, że znajdują swoich zwolenników zarówno w zakładach produkcyjnych, profesjonalnych warsztatach samochodowych oraz wśród majsterkowiczów.

Mocną stroną takiego węża jest jego elastyczność – nie traci sprężystości nawet gdy jest długotrwale rozciągnięty, ponadto nie plącze się. Co więcej oferowane przez nas węże są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zagniecenia i załamania, mają dużą wytrzymałość ciśnieniowa i starzenie. Należy jednak pamiętać, ze spiralne węże pneumatyczne zachowują swoje właściwości podczas prawidłowego użytkowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą narzędzi pneumatycznych, które pomogą w wykonywanej pracy. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu. 

Na naszym blogu

Zgoda na pliki cookie