Popularne kategorie
close
special Offer Banner

Airbox

270l

Aktywne filtry

270l

Kompresory olejowe 270l są to sprężarki przeznaczone przede wszystkim do ciężkich i długich prac, ponieważ są w stanie skumulować w zbiornikach ciśnieniowych dużą ilość sprężonego powietrza. Kompresory 270l przedstawione w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości komponentów, grubość blachy zbiorników jest zgodna z obowiązującymi standardami, są wyposażone w zawór spustu kondensatu, zawór bezpieczeństwa, osiągają różne wartości maksymalnych ciśnień 8, 10 i 15. Oferujemy Państwu sprzęt produkowany tylko przez europejskich producentów, dzięki czemu gwarantujemy szybki i łatwy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych.

Zalety kompresora 270L

Decydując się na zakup kompresora 270l, musimy wiedzieć, że są to już bardzo wydajne sprężarki, które poradzą sobie z wieloma zróżnicowanymi zadaniami. Kompresorem 270l zasilimy bez problemu narzędzia pneumatyczne takie jak szlifierki pneumatyczne, wiertarki, młotki pneumatyczne i klucze. Z sukcesem pomalujemy również większe powierzchnie. Duża wydajność zastosowanych pomp oraz nowoczesna technologia produkcji połączona z zastosowaniem solidnych komponentów sprawiają, że praca z naszymi sprężarkami 270l jest bardzo komfortowa i co najważniejsze skuteczna. Niektóre modele kompresorów są  dodatkowo wyposażone w automatyczny spust kondensatu oraz osuszacz ziębniczym, występują także w wersjach na zbiornikach pionowych.

Kompresory 270L producenci

W naszym sklepie z kompresorami znajdą Państwo jedynie wysokiej jakości sprężarki europejskich producentów. Oferujemy urządzenia produkcji włoskiej, niemieckiej oraz polskiej. Są to bardzo przemyślane konstrukcje, dlatego kompresory 270l są wyposażone w wysokiej jakości podzespoły, wydajne pompy powietrza i mocne silniki. Wszystkie kompresory wyposażone są w zbiorniki powietrza ocynkowane od wewnątrz, a niektóre dodatkowo mają zastosowany ocynk zewnętrzny, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne zgodne z polskimi i europejskimi normami.

Sklep z kompresorami

Jeżeli szukają Państwo kompresorów 270l, które nie zawodzą i doskonale spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów to są Państwo w najodpowiedniejszym miejscu. Na łamach naszej strony internetowej mogą się Państwo zapoznać z bardzo szeroką ofertą, a dodatkowo – w razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt – postaramy się pomóc.

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie