Popularne kategorie
close
special Offer Banner

Airbox

15 Bar

Aktywne filtry

15 Bar

Kompresory 15 bar to doskonałe rozwiązanie do wielu hal produkcyjnych. Są one przeznaczone do intensywnej, długotrwałej pracy, wszędzie tam gdzie wymagane jest ciśnienie roboczy powyżej 10 bar. Sprawdzą się także w profesjonalnych warsztatach mechaniki pojazdowej oraz w zakładach pracy. Sprężarki 15 bar znajdą szerokie zastosowanie w przemyśle, gdyż oprócz dostatecznie dużej mocy pobierają niewiele energii, przez co koszty eksploatacji nie są duże.

Do jakiego użytku kompresor 15 Bar

Sprężarki o tak dużej mocy zasilą każdy rodzaj narzędzi i maszyn pneumatycznych. Wybierając wydajny model nie będziemy mieć żadnego problemu nawet z piaskowaniem większych elementów, cięciem, szlifowaniem, lakierowaniem. Kompresory 15 bar mogą pracować przez długie interwały czasowe, mogą zasilać nawet rozbudowane systemy pneumatyczne.

Jakość sprężarek 15 bar

Oferowane przez nas produkty składane są ręcznie w najwyższej jakości i z dbałością o każdy szczegół. Mają zastosowany wysoko wydajny i nowoczesny system pompujący. Kompresory olejowe 15 bar są proste w obsłudze i posiadają wszystkie odpowiednie zabezpieczenia przed przeciążeniem. Przechodzą ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, a projekt technologiczny sprężarek uwzględnia zastosowanie w ciężkich warunkach przemysłowych.

Dodatkowo bardzo ważne jest to, że są to produkty europejskiej produkcji, tak więc bez problemu można uzyskać części zamienne i eksploatacyjne.

Gwarancja na sprężarkę

Na każdy zakupiony na łamach naszego sklepu produkt udzielamy gwarancji, wiemy, że kompresor to sprzęt wymagający dlatego też w każdej chwili dodatkowo służymy Państwu pomocą techniczną.

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie