Popularne kategorie
close
special Offer Banner

Airbox

25l i mniejsze

Aktywne filtry

25l i mniejsze

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom wprowadziliśmy do naszej oferty kompresory tłokowe osadzone na zbiornikach 25l, 24l i mniejszych. Są to niejednokrotnie sprężarki o dużej wydajności efektywnej, mimo niewielkich rozmiarów. Niewątpliwym atutem jest jednofazowe zasilanie (230V), dzięki czemu nasz kompresor podłączymy praktycznie wszędzie.

Oferujemy Państwu urządzenia producentów najwyżej cenionych na rynku, a w ślad za renomowaną marką podąża gwarancja jakości i niezawodności produktu.

Dlaczego warto wybrać mały kompresor?

Jeśli potrzebują Państwo niezawodnego kompresora, który nie będzie zajmował dużo miejsca to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, zawierającą kompresory olejowe 24l, 25l i mniejsze.

Tego rodzaju sprężarki nie potrzebują wiele miejsca, dlatego są świetnym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych, majsterkowiczów, mobilnych warsztatów. Niewielkie rozmiary pozwalają na bezproblemowe przewożenie kompresora nawet w bagażniku samochodowym.

Użyteczność małego kompresora.

Niewielki rozmiar kompresora wcale nie musi świadczyć o jego ograniczonym zastosowaniu. Sprawdzi się świetnie przy pompowaniu kół, przedmuchiwaniu, czyszczeniu, a także zasili sprężonym powietrzem narzędzia pneumatyczne. To idealne, a zarazem tanie rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują bardzo wydajnego sprzętu i mają ograniczoną przestrzeń.

Pomoc przy wyborze kompresora.

Jeżeli zainteresuje Państwa którykolwiek kompresor 25l, 24l bądź inny produkt z naszej oferty zapraszamy do kontaktu w celu przybliżenia jego możliwości oraz omówienia warunków dostawy.

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie