Popularne kategorie
close
special Offer Banner

Airbox

8 Bar

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

8 Bar

Kompresor tłokowy to nieoceniony sprzęt w każdym domu. W naszej ofercie znajdą Państwo kompresory o różnych wydajnościach, osadzone na rożnych zbiornikach od 6l do 500l. Mniejsze kompresory występują w dwóch rodzajach napędów: bezpośrednim i pośrednim. Zasilane są prądem jednofazowym 230V . Standardowo wyposażone są w manometr kontrolny ciśnienia w zbiorniku. Oferujemy także sprężarki 8 bar, posiadające duże zbiorniki powietrza, które cechujące się dużą wydajnością. Dają one możliwość dłuższej, komfortowej pracy ze sprężonym powietrzem. Zasilane są prądem trójfazowym.

Dla kogo kompresory olejowe 8 bar

Mniejsze kompresory 8 barowe sprawdzą się idealnie w przydomowych pracach, są to sprężarki olejowe o małym poborze mocy. Z ich pomocą zasilimy większość potrzebnych w garażu narzędzi pneumatycznych, napompujemy koła samochodu, motocykla, rowerów, a także wypełnimy powietrzem wszelkiego rodzaju materace, baseny i zabawki dmuchane.

Małe sprężarki z napędem bezpośrednim posiadają silnik zintegrowany z agregatem sprężarkowym, żywotny cylinder, a modułowa płyta zaworowa zapewnia stały poziom przepływu powietrza zasycającego.

Mały kompresor z napędem pasowym (pośrednim) ma silnik połączony z agregatem sprężarkowym poprzez przekładnię pasową, pompa jest zwykle w układzie rzędowym lub gwiaździstym. Łatwą kontrolę poziomu oleju zapewnia wziernik – oczko poglądowe.

Bezpieczna sprężarka

Każda sprężarka wyposażona jest w wyłącznik ciśnieniowy, za pomocą którego kontrolowana jest jej praca. Kompresor załącza się przy minimalnym ciśnieniu i wyłącza po osiągnięciu ciśnienia maksymalnego.

Sklep z kompresorami 8 bar

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kompresorów 8 bar, jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi konsultantami, którzy służą pomocą przy doborze sprężarek.

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie