Popularne kategorie
close
special Offer Banner

Airbox

Ze zbiornikiem

Aktywne filtry

Ze zbiornikiem

Czym są kompresory śrubowe?


Wybierając konkretny typ kompresora śrubowego, przede wszystkim warto dowiedzieć się na czym polega jego działanie. Dostępne w ofercie urządzenia posiadają wewnątrz specjalne, obracające się dwa wirniki śrubowe, które kształtem przypominają cylindry, co istotne w trakcie obrotu owe cylindry zazębiają się. O czym warto pamiętać? To, iż podczas pracy wyżej wymienionych elementów zmniejszeniu ulega wolna przestrzeń pomiędzy nimi, co w efekcie doprowadza do sprężenia, czyli prościej mówiąc zmniejszenia powierzchni znajdującego się tam gazu. Jednakże warto mieć na uwadze, iż sprawność modułu sprężającego może być różna i zależy w dużej mierze od uzyskanej szczelności między śrubami a obudową oraz pomiędzy samymi śrubami.


Przeznaczenie

Kompresory śrubowe na zbiorniku są przeznaczone do przemysłu. Mają takie same zalety jak kompresory wolnostojące, a wyróżniającym je elementem jest pojemnik ciśnieniowy na sprężone powietrze. W naszej ofercie znajdą Państwo kompresory śrubowe na zbiorniku o różnych pojemnościach i ciśnieniach pracy. Mają one różne przeznaczenie, dlatego o dobór najlepszego dla Państwa kompresora warto zapytać naszych doradców. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, tym bardziej że posiadamy w niej przede wszystkim produkty polskie. Jednocześnie pragniemy wspomnieć, że na każdy sprzęt zakupiony w naszym sklepie otrzymują Państwo gwarancję i stałą pomoc techniczną.

Sprężarka śrubowa ze zbiornikiem - zalety

Decydując się na skorzystanie z oferty sklepu, zyskujesz pewność i gwarancję, że Twoja sprężarka sprawdzi się doskonale podczas bardziej skomplikowanej i wymagającej eksploatacji. Powinieneś wiedzieć, że kompresory śrubowe są przeznaczone do pracy ciągłej, mogą pracować praktycznie przez cały czas, utrzymując stałe ciśnienie. Wykorzystanie kompresorów śrubowych ze zbiornikami niesie ze sobą bardzo wiele korzyści, między innymi:
• kompresory śrubowe umożliwiają precyzyjne ustawienie parametrów i gwarantują ich utrzymanie
• urządzenia wyposażone są w panel sterujący, dzięki czemu można w łatwy i prosty sposób zarządzać właściwościami urządzenia,
• jest to urządzenie nie tylko bardzo wydajne, ale również wytrzymałe i energooszczędne
• ich praca jest znacznie cichsza,
• generują niskie koszty pracy i eksploatacji
• są łatwe w instalacji i obsłudze
• zapas powietrza zgromadzony w zbiorniku


Kompresor śrubowy na zbiorniku to dobry wybór

Zbiornik w kompresorze śrubowym magazynuje sprężone powietrze. Jest to także kompaktowe rozwiązanie, zaprojektowane tak, by zaoszczędzić powierzchnię w zakładzie. Moduł śrubowy jest zintegrowany z pojemnikiem i powietrze tłoczone jest bezpośrednio do zbiornika, a następnie przesyłane przewodem do instalacji, urządzeń, maszyn.


Kiedy warto stosować kompresor śrubowy?

Kompresory śrubowe dostępne w ofercie to urządzenia pochodzące od renomowanych producentów, wyróżniające się najwyższą jakością, znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, warto z nich korzystać między innymi, w miejscach, gdzie panują najwyższe wymagania, które dotyczą:

czystości powietrza,
komfortu akustycznego,
• wydajności i filtrowania,
• ekologii.


Podsumowanie

Jeśli poszukujesz sprawdzonego urządzenia o wysokiej jakości, zapoznaj się z dostępną ofertą sklepu i wybierz najlepszy kompresor śrubowy dla siebie. Wybierając produkty znajdujące się w ofercie, zyskujesz pewność i gwarancję trwałości, wytrzymałości, długoletniej żywotności oraz bezpieczeństwa podczas użytkowania! Ceny kompresorów śrubowych ze zbiornikami są bardzo przystępne.
Jeżeli istnieje model, jakiego nie posiadamy, a są Państwo nim zainteresowani, prosimy o kontakt, istnieje możliwość poszerzenia oferty na Państwa życzenie.
Jesteśmy bardzo elastyczni w tym temacie i chętnie pomożemy w wyborze najlepszej sprężarki.

 

 

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie