Popularne kategorie
close
Promocje kompresory
Lekkie zakupy 0%

AIRPRESS

Aktywne filtry

AIRPRESS

Kompresory olejowe Airpress

Kompresory olejowe marki Airpress to sprawdzona propozycja zarówno dla profesjonalistów, jak i dla domowych majsterkowiczów. Firma działa na rynku pneumatyki od 1938 roku i ma ogromne doświadczenie w dziedzinie kompresorów tłokowych. Jeśli szukasz nowoczesnych i wydajnych konstrukcji, których jakość wykonania jest na najwyższym poziomie, to marka Airpress Cię nie zawiedzie.

Sprężarki Airpress są niezawodne

Każdy model kompresora olejowego Airpress jest wyposażone w odpowiedni zestaw zabezpieczeń, dzięki którym mamy pewność, że sprężarka będzie działać prawidłowo przez długi okres czasu. Zastosowano w nich wysokiej klasy presostat z zabezpieczeniem termicznym. Gdy ciśnienie osiągnie maksymalną wartość zabezpieczenie wyłącza kompresor, gdy wartość ciśnienia spadnie, włącza go. Dzięki temu nasza sprężarka pozostaje w pełni sprawna. Urządzenie jest także wyposażone w reduktor ciśnienia z dwoma wyjściami.

Inteligentne rozwiązania w kompresorach Airpress

Kompresory marki Airpress są wyposażone w specjalny zawór do odprowadzania wilgoci. Jest to bardzo pomocne rozwiązanie, gdyż chroni to kompresor przed korozją przez co znacznie wydłuża jego żywotność. Wiele osób potrzebuje kompresora, który można łatwo przenosić z jednego miejsca na drugie. Część kompresorów Airpress jest wyposażona w specjalne kółka, co sprawia, że są one niezwykle mobilne. Firma ma też w swojej ofercie bardzo małe kompresory, które są łatwe w przenoszeniu i nie zajmują wiele miejsca.

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie