Popularne kategorie
close
Bestsellery
Polskie kompresory śrubowe i tłokowe

Kompresor 300l

Aktywne filtry

Kompresor 300l

Kompresory 300l to nie tylko jakość, ale wygoda i komfort pracy, przy zachowaniu doskonałych parametrów technicznych, takich jak wydajność efektywna i ciśnienie robocze.  Zastosowane w kompresorach wydajne pompy wolnoobrotowe służą bezawaryjnie przez wiele lat, dzięki zastosowaniu oczka poglądowego mamy stały podgląd ilości i jakości oleju.

Zastosowanie kompresora 300L

Z racji na swoją dużą wydajność i możliwość zgromadzenia dużej ilości sprężonego powietrza, kompresory o pojemności 300l doskonale sprawdzają się w profesjonalnych, wymagających zakładach. Idealnie pasują tam gdzie istotna jest dłuższa podać powietrza pod ciśnieniem.

Z ich pomocą możemy intensywnie i komfortowo używać wszelkich narzędzi pneumatycznych. Kompresor 300l sprawdzi się także jako urządzenie wykorzystywane do lakierowania, nawet większych powierzchni. 

Pomoc przy wyborze kompresora

Jeżeli szukają Państwo sprzętu, który będzie służył latami, a przy tym nie ma wygórowanej ceny – to właśnie takie sprężarki i kompresory znajdą Państwo u nas. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy doskonale znają każdą z oferowanych przez nas sprężarek. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku świadczą o tym, że jesteśmy firmą, której warto zaufać.

Zapraszamy do współpracy!

Na naszym blogu

Zgoda na pliki cookie