Popularne kategorie
close
Bestsellery
Polskie kompresory śrubowe i tłokowe

230v

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

230v

Szukając urządzenia do prac przydomowych, które można podpiąć do każdego gniazdka elektrycznego, dobrym wyborem są kompresory 230 V. Parametry tego typu sprężarek są wystarczające do większości przydomowych prac. Dzięki pojemności zbiornika dochodzącej do 50 litrów oraz wydajności efektywnej nawet do 400 l/min kompresor 230 V sprawdzi się również w małym garażu. Dzięki niemu można na przykład napompować opony lub po podłączeniu pistoletu pneumatycznego pomalować niewielkie elementy farbą albo lakierem, a nawet piaskować.

Jaką sprężarkę wybrać? 

Ważną cechą przy wyborze sprężarek 230 V jest mobilność. Urządzenia te mają niską wagę dochodzącą do 60 kg oraz wymiary do 80 × 50 × 80 cm. Parametry te pozwalają bez większych przeszkód przenosić kompresor zgodnie z własnymi potrzebami, a pomagają w tym wymienialne kółka jezdne oraz uchwyty. Parametrem, który ma znaczenie przy wyborze kompresora 230 V, jest również jego pojemność. Chcąc wykonać większość prac przydomowych z użyciem kompresora, zalecane są urządzenia o pojemności 50 litrów. Jest to rekomendowana pojemność do takich prac jak pompowanie opon czy malowanie małych części elewacji lub płotu. Ważną cechą, o której warto wspomnieć, jest to, że urządzenie jest łatwe w obsłudze. Dzięki przejrzystej instrukcji dołączonej do kompresora osoba, która nie miała wcześniej do czynienia ze sprężarkami może bezproblemowo i w pełni używać sprężarki. Natomiast, dzięki opcji automatycznego rozruchu, raz włączony i ustawiony kompresor będzie włączał się z tymi samymi ustawieniami automatycznie.

Kompresory 230 V w naszej ofercie

W naszej ofercie posiadamy wiele najlepszej jakości kompresorów 230 V. W przypadku niepewności związanej z wybraniem odpowiedniej dla Państwa sprężarki, nasi specjaliści służą pomocą. Zapraszamy do kontaktu.

Na naszym blogu

Zgoda na pliki cookie